Οι σταυροί που πήραν οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι της Αλεξανδρούπολης

Πόλη & Πολίτες Βαγγέλης Λαμπάκης

 

ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

 

ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 846

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1106

ΑΤΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 605

ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 814

ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1060

ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 940

ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 660

ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΛΑΔΙΜΙΡ 120

ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1659

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 221

ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 524

ΓΚΙΔΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 182

ΓΚΙΡΤΖΗ – ΚΑΪΚΑ ΡΑΛΛΟΥ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 265

ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1203

ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 167

ΓΛΗΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 126

ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 474

ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ του ΑΧΜΕΤ 257

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 159

ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1217

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΡΓΑΖΗ 210

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 210

ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 159

ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87

ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1072

ΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 96

ΛΑΛΑΜΠΕΚΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΡΝΕΣΤ 175

ΛΕΓΓΕΤΣΗ – ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 604

ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 149

ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 287

ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 352

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ συζ. ΠΑΥΛΟΥ 156

ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 174

ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 31

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 1146

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 754

ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 101

ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 561

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 884

ΣΟΥΛΤΑ – ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 176

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 143

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ (ΠΗΓΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 199

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚΙΝΔΥΝΗ – ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 100

ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 536

ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 368

ΤΣΟΝΙΔΟΥ – ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 461

ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ τουΓΑΒΡΙΗΛ 356

ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 931

ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 123

ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 562

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 118

ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 296

ΧΩΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

 

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 1446

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 965

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

 

ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 491

ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 2276

ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 506

ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 257

ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ 318

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 347

ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 433

ΤΣΙΡΩΖΗ ΣΜΑΡΩ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 300


Δήμος για Όλους πρώτα εσύ!

 

ΖΑΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

 

ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΑΝΕΣΤΗ 89

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 259

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 205

ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 398

ΒΟΥΔΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206

ΒΟΥΡΔΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 446

ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198

ΓΛΗΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (LEFTIS) του ΙΩΑΝΝΗ 247

ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 242

ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ – ΕΔΟΥΑΡ 166

ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 641

ΔΕΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 475

ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 79

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126

ΔΙΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 279

ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΚΑΡΙΜ 86

ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 184

ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 634

ΚΑΖΙΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 263

ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 158

ΚΑΡΑΔΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 54

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170

ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 613

ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 785

ΚΟΥΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 141

ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΖΙΑΚΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 202

ΛΙΘΟΞΟΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΩΜΑ 231

ΛΟΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΛΙΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 104

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 448

ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 431

ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ (ΚΡΥΣΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 409

ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΠΡΙΝΤΩΝ 315

ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 300

ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 332

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΕΝΕΞΙΑ (ΜΕΝΙΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 142

ΝΟΥΡΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΗΝΑ 128

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 366

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 68

ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 140

ΠΟΝΤΙΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ 296

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 569

ΣΙΑΜΠΑΝ ΣΟΥΚΡΗ του ΑΡΗΦ 38

ΣΥΡΙΟΣ ΝΑΣΣΙΜ του ΝΑΜΠΙ 210

ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 187

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 58

ΧΑΛΗΛ ΑΪΔΗΝ του ΣΕΛΑΕΤΗΝ 199

ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΡΟΥΣΔΙ 58

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 134

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 298

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 324

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

 

ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 520

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

 

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 615

ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 217

ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 1141

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 626

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΑΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 194

ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 216

ΤΑΦΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 95

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΦ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΖΟΥΡΑΜΠ 157


ΑΝΑ.Σ.Α

 

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

 

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 544

ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 240

ΒΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΖΗΣΗ 73

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 84

ΒΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97

ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 86

ΓΚΟΥΒΕΡ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ 108

ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ 265

ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 141

ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ 120

ΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 231

ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΡΙΣΤΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 184

ΚΑΪΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 145

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 148

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 196

ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 77

ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 212

ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 280

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 312

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΙΒΑΝ 49

ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 185

ΛΑΜΠΑΡΔΗ – ΚΟΥΤΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154

ΜΑΓΓΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 93

ΜΑΚΡΑ ΡΑΛΛΟΥ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 71

ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 210

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 192

ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΡΑΤΖΗ 143

ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 119

ΞΥΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 156

ΟΤΕΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 69

ΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 50

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 134

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 129

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 94

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΟΥΛΗ) του ΑΝΕΣΤΗ 220

ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 246

ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 322

ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 101

ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 187

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΟΥ 519

ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 89

ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 91

ΣΤΕΠΑΝΙΔΟΥ ΓΚΑΓΙΑΝΕ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) του ΜΠΟΡΙΣ 76

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65

ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121

ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 141

ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 130

ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 85

ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88

ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ του ΒΕΛΗ ΤΣΑΟΥΣ 29

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

 

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 247

ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 600

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

 

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 324

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 125

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 878

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 149

ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 169

ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 132

ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 160

 


 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

 

ΑΛ ΕΑΝΤ ΜΑΜΝΤΟΥΧ του ΓΑΤΤΑΣ 85

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 190

ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 212

ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 228

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 51

ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 32

ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 35

ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 75

ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 98

ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 408

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 49

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 87

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ χήρα ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 44

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 93

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44

ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 75

ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 34

ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 48

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 132

ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 132

ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 190

ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 63

ΚΟΪΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 68

ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 106

ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 83

ΛΕΜΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31

ΛΕΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26

ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 25

ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 161

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ 45

ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 88

ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΤΣΗ 50

ΠΑΛΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 25

ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22

ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ 92

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΣΕΡΓΙΟΥ 54

ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 125

ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63

ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 59

ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74

ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΚΤΙΣΤΟΥ 26

ΤΟΥΦΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 54

ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 230

ΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 118

ΦΡΥΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 73

ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΚΟΣΜΑ 62

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 54

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 41

ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 181

ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 39

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

 

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 117

ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 149

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

 

ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 314

ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 58

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 202

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 127

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 82

ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ 77

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 94

ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 77

 


ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ – Βαγγέλης Μυτιληνός

 

ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

 

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 318

ΑΛΕΠΙΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 55

ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 20

ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 246

ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 207

ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62

ΓΑΝΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24

ΓΙΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61

ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΖΗΣΗ 46

ΓΚΕΜΙΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 29

ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 23

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 127

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 239

ΚΑΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 226

ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 112

ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ 72

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ της ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΣ 121

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 347

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΤΕΦΗ) του ΣΑΜΟΥΗΛ 104

ΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΪ 47

ΛΑΛΑΖΑΡΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ 5

ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 131

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 109

ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 203

ΜΠΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΓΓΕΛΗ 117

ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 43

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 273

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 81

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ 56

ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 6

ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 84

ΤΖΑΝΙΔΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΟΜΕΛΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 32

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 20

ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 146

ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ του ΙΣΕΜ 104

ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 64

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

 

ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 157

ΧΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 110

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

 

ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡHΣΤΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ 144

ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 113

ΔΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΩ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 110

ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 638

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 143

ΜΠΕΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 128

ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 563

ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 290


 

ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

 

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 134

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 118

ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 96

ΓΙΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 50

ΓΚΑΒΟΥΓΙΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61

ΓΚΙΟΥΡΔΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 57

ΓΚΟΥΛΖΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 11

ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 126

ΔΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ 19

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 57

ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 67

ΕΥΡΩΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 134

ΖΙΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95

ΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 130

ΚΑΖΑΛΗ ΑΛΕΒ του ΦΕΡΑΤ 11

ΚΑΪΣΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118

ΚΑΪΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 103

ΚΑΪΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 304

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 24

ΚΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ 39

ΛΑΜΨΑΚΙΑΝΟΥ – ΓΚΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 19

ΛΑΧΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46

ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 47

ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23

ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51

ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΧΑΜΠΙΠ του ΚΟΥΡΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 46

ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

ΜΠΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100

ΠΑΛΙΔΟΥ – ΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 113

ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 213

ΣΟΝΩΒΙΔΟΥ ΤΑΤΙΕΒΙΚ (ΘΕΟΔΩΡΑ) του ΡΟΥΣΛΑΝ 61

ΤΣΙΑΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 21

ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17

ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 111

ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ 56

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

 

ΜΗΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 288

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Φερών

 

ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 145

ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ) του ΑΡΟΥΤΙΟΥΝ 97

ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 155

ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 77

ΡΙΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 89